- Prekė sandėlyje
Bialetti MK01 Automatinis pieno plaktuvas Nerūdijantis plienas
Bialetti MK01 Automatinis pieno plaktuvas Nerūdijantis plienas




Bialetti MK01 Automatinis pieno plaktuvas Nerūdijantis plienas
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Type | Automatic milk frother |
| Functions | Hot & Cold |
| Control type | Buttons |
| Product colour | Stainless steel |
| Bowl material | Stainless steel |
| Milk level indicator | Yes |
| Detachable lid | Yes |
| LED indicators | Power |
| Number of functions | 3 |
| Auto power off | Yes |
| Frothing capacity | 115 ml |
| Milk warming capacity | 240 ml |
| Milk tank capacity | 240 ml |
| Power source | AC |
| Power | 500 W |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 200-240 V |
| Height | 185 mm |
| Depth | 156 mm |
| Width | 100 mm |