-
−5%
BEKO FSM52332DXDT viryklė
BEKO FSM52332DXDT viryklė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black, Stainless steel |
| Built-in display | LED |
| Product type | Freestanding cooker |
| Integrated clock | Yes |
| Control position | Front |
| Clock type | Electronic |
| Storage compartment type | Storage drawer |
| Storage compartment | Yes |
| Internal coating | Enamel |
| Storage compartment position | Bottom |
| Product main colour | Stainless steel |
| Control type | Rotary |
| Storage compartment door material | Metal |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Energy efficiency scale | A+++ to D |
| Energy consumption (conventional) | 0.92 kWh |
| Total electric power | 2100 W |
| Connected load (gas) | 7900 W |
| Energy consumption (forced convection) | 0.76 kWh |
| Energy efficiency class (old) | A |
| Weight | 50 kg |
| Depth | 600 mm |
| Height | 850 mm |
| Width | 500 mm |
| Warnings | During use, parts of the unit's surface may become hot., Remember to unplug the unit before cleaning or carrying out any repairs., Do not store flammable materials near the unit. |
| Conventional baking | Yes |
| Convection with oval heater | Yes |
| Small grill + convection cooking | Yes |
| 3D baking | Yes |
| Self-cleaning | Yes |
| Oven interior coating | Enamel |
| Number of functions | 8 |
| Oven size | Medium |
| Oven net capacity | 60 L |
| Easy to clean (oven) | Yes |
| Oven door opening | Drop down opening |
| Telescopic shelves | Yes |
| Defrost function | Yes |
| Interior light | Yes |
| Convection cooking | Yes |
| Removable door glass | Yes |
| Oven position | Bottom |
| Removable oven door | Yes |
| Grill | Yes |
| Bottom heating | Yes |
| Oven power source | Electric |
| Number of ovens | 1 |
| Cleaning type | Steam |
| Conventional cooking | Yes |
| Viewing window | Yes |
| Oven door material | Glass |
| Cooking zone 3 power source | Gas |
| Cooking zone 3 type | Small |
| Cooking zone 4 power source | Gas |
| Electronic ignition | Yes |
| Cooking zone 3 power | 1000 W |
| Cooking zone 2 type | Medium |
| Cooking zone 1 power source | Gas |
| Cooking zone 2 position | Left rear |
| Cooking zone 4 type | Medium |
| Cooking zone 1 type | Large |
| Cooking zone 2 power | 2000 W |
| Cooking zone 3 position | Right front |
| Cooking zone 1 position | Left front |
| Number of simultaneously used cooking zones | 4 |
| Number of cooking zones | 4 zone(s) |
| Cooking zone 4 position | Right rear |
| Electronic ignition type | One hand ignition |
| Cooking zone 4 power | 2000 W |
| Cooking zone 1 power | 2900 W |
| Cooking zone 2 power source | Gas |
| Pan support material | Cast iron |
| Hob type | Gas |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2309576 |