Beko FSG52020FW viryklė Atskirai pastatoma viryklė dujinė juoda, balta
Beko FSG52020FW viryklė Atskirai pastatoma viryklė dujinė juoda, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 13*
d. d.
| Product type | Freestanding cooker |
| Control type | Rotary, Buttons |
| Product colour | Black |
| Built-in display | No |
| Handle colour | White |
| Control position | Top right / left |
| On/off light | Yes |
| Height | 850 mm |
| Width | 500 mm |
| Depth | 600 mm |
| Weight | 41.5 kg |
| Manual | Yes |
| Baking tray | Yes |
| Oven rack | Yes |
| NL gas standard | 20 mbar |
| Number of ovens | 1 |
| Oven size | Medium |
| Number of glass door panels | 2 |
| Oven net capacity | 60 L |
| Oven position | Bottom |
| Oven power source | Gas |
| Oven door opening | Drop down opening |
| Easy to clean (oven) | Yes |
| Oven interior coating | Enamel |
| Oven door material | Glass |
| Hob cover | Yes |
| Top surface type | Enamel steel |
| Cooking zone 3 type | Medium |
| Cooking zone 4 power | 2900 W |
| Cooking zone 1 position | Right front |
| Cooking zone 3 position | Left rear |
| Cooking zone 1 power source | Gas |
| Cooking zone 3 power source | Gas |
| Cover material | Metal |
| Cooking zone 2 power source | Gas |
| Cooking zone 4 power source | Gas |
| Number of gas cooking zones | 4 zone(s) |
| Cooking zone 2 power | 2000 W |
| Cooking zone 4 type | Large |
| Electronic ignition | Yes |
| Cooking zone 4 position | Left front |
| Cooking zone 2 type | Medium |
| Number of cooking zones | 4 zone(s) |
| Cooking zone 2 position | Right rear |
| Cooking zone 3 power | 2000 W |
| Hob type | Gas |
| Cooking zone 1 type | Small |
| Electronic ignition type | Button ignition |
| Cooking zone 1 power | 1000 W |
| Gas type | 20 mbar (NG) |
| Easy to clean (hob) | Yes |