- Prekė sandėlyje
BE ALYVOS KOMPRESORIUS 6L + PNEUMATINIS RINKINYS STANLEY
BE ALYVOS KOMPRESORIUS 6L + PNEUMATINIS RINKINYS STANLEY
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product type | Oil-free compressor |
| Product colour | Yellow |
| Castor wheels | No |
| Suitable for | Universal |
| Handle(s) | Yes |
| Power source | AC |
| AC input voltage | 230 V |
| Power | 1100 W |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Motor power | 1.5 hp |
| Weight | 9 kg |
| Maximum operating pressure | 8 bar |
| Tank capacity | 6 L |
| Pump motor speed | 3400 RPM |
| Intake capacity | 180 l/min |
| Set contents | Blow gun, Spiral hose 5m, Pump gun |
| Number of covers included | 3 |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful, GHS04: Compressed gas |
| Warnings | Do not dispose of in normal waste; dispose of in accordance with local hazardous waste regulations., Do not use in enclosed spaces without adequate ventilation. |