Aukšto slėgio plovimo įrenginys KARCHER K 6 Car (1.679-631.0)
Aukšto slėgio plovimo įrenginys KARCHER K 6 Car (1.679-631.0)









Aukšto slėgio plovimo įrenginys KARCHER K 6 Car (1.679-631.0)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Produkto spalva | Geltona, Juoda |
| Žarnos ilgis | 5 m, 8 m |
| Slėgio diapazonas | Aukštas slėgis |
| Maitinimo šaltinis | Elektrinis |
| Vandens filtras | Taip |
| Greito prijungimo sistema | Taip |
| Prijungta apkrova | 2200 W |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 Hz |
| Ūgis | 849 mm |
| Pakuotės svoris | 8 kg |
| Plotis | 346 mm |
| Gylis | 302 mm |
| Svoris | 6,2 kg |
| Maksimalus ploto našumas | 50 m²/val. |
| Maksimalus srautas | 510 l/val. |
| Darbinis slėgis (maks.) | 160 barų |
| Maksimali vandens temperatūra | 40 °C |
| Putų antgalis | Taip |
| Žarna pridedama | Taip |
| Vario Power purškimo antgalis | Taip |
| Purškimo pistoletas pridedamas | Taip |
| Rotacinis šepetys | Taip |
| Besisukantis antgalis | Taip |
| Automobilių šampūnas | Taip |
| Įspėjimai | Nenaudokite slėginio plovimo įrenginio šalia vandens šaltinio be tinkamos apsaugos nuo elektros smūgio. Reguliariai tikrinkite maitinimo laido ir kištuko būklę, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Nenukreipkite karšto oro srovės tiesiai į žmones ar gyvūnus. |