- Prekė sandėlyje
-
−7%
Akmens keramikos pjaustytuvas 125mm 1400W YT-82159 YATO
Akmens keramikos pjaustytuvas 125mm 1400W YT-82159 YATO
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| International Protection (IP) code | IPX0 |
| Product colour | Black, Orange |
| Residual current circuit breaker PRCD | yes |
| AC input voltage | 220 - 230 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Input power | 1400 W |
| Power source | AC |
| Insulation class | II |
| Weight | 3.29 kg |
| Cable length | 3 m |
| Disc diameter | 12.5 cm |
| Bore diameter | 2.22 cm |
| Rotational speed (max) | 12000 RPM |
| Rated speed (max) | 4300 RPM |