AEG MCFE06ST kvapų filtras
AEG MCFE06ST kvapų filtras



AEG MCFE06ST kvapų filtras
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | Black |
| Type | Odor filter |
| Material | Carbon |
| Depth | 235 mm |
| Weight | 340 g |
| Height | 27 mm |
| Width | 235 mm |
| Brand compatibility | Electrolux |