- Prekė sandėlyje
Adler AD 4494 pieno plakiklis/šildytuvas Automatinis metalinis, baltas
Adler AD 4494 pieno plakiklis/šildytuvas Automatinis metalinis, baltas













Adler AD 4494 pieno plakiklis/šildytuvas Automatinis metalinis, baltas
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Control type | Buttons |
| Detachable lid | Yes |
| Cordless | Yes |
| Capacity | 0.3 L |
| 360° rotational base | Yes |
| Milk warming capacity | 300 ml |
| Number of functions | 4 |
| Easy to clean | Yes |
| Milk level indicator | Yes |
| Removable bowl | Yes |
| Product colour | Metallic, White |
| Non-stick coating | Yes |
| Cable length | 0.76 m |
| Functions | Hot & Cold |
| Type | Automatic |
| Dishwasher proof | No |
| Frothing capacity | 130 ml |
| Auto power off | Yes |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| Plug connector type | TYPE E/F |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Power source | AC |
| Power | 500 W |
| Height | 205 mm |
| Depth | 100 mm |
| Weight | 720 g |
| Width | 156 mm |