- Prekė sandėlyje
Adler AD 3166 elektroninės virtuvinės svarstyklės
Adler AD 3166 elektroninės virtuvinės svarstyklės




Adler AD 3166 elektroninės virtuvinės svarstyklės
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Product colour | White |
| Tare weight function | Yes |
| Maximum weight capacity | 5 kg |
| Auto power off | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Overload indicator | Yes |
| Appliance placement | Countertop |
| Shape | Oval |
| Accuracy | 1 g |
| Type | Electronic kitchen scale |
| Material | Stainless steel |
| Units of measurement | g, oz, ml, fl |
| Control type | Buttons |
| Bowl capacity | 0.9 L |
| Weight | 480 g |
| Timer | Yes |
| Display type | LCD |
| Battery type | LR03 |
| Battery voltage | 1.5 V |