Adler AD 3138 w virtuvinės svarstyklės Elektroninės virtuvės svarstyklės White Countertop Square
Adler AD 3138 w virtuvinės svarstyklės Elektroninės virtuvės svarstyklės White Countertop Square








Adler AD 3138 w virtuvinės svarstyklės Elektroninės virtuvės svarstyklės White Countertop Square
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Tipas | Elektroninės virtuvės svarstyklės |
| Maksimali svorio talpa | 5 kg |
| Automatinis nulio nustatymas | Taip |
| Forma | Kvadratas |
| Prietaiso išdėstymas | Stalviršis |
| Tikslumas | 1 g |
| Produkto spalva | Balta |
| Taros svorio funkcija | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Svoris | 340 g |
| Ekrano tipas | LCD |
| Įspėjimai | Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Prieš naudodami įsitikinkite, kad svarstyklės yra tinkamai sukalibruotos. Venkite sąlyčio su vandeniu. |