Adler AD 3134 Elektroninės virtuvinės svarstyklės Nerūdijančio plieno apvalios
Adler AD 3134 Elektroninės virtuvinės svarstyklės Nerūdijančio plieno apvalios



Adler AD 3134 Elektroninės virtuvinės svarstyklės Nerūdijančio plieno apvalios
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Tipas | Elektroninės virtuvės svarstyklės |
| Matavimo vienetai | uncijos, kg svaras |
| Produkto spalva | Nerūdijantis plienas |
| Medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Tikslumas | 1 g |
| Valdymo tipas | Mygtukai |
| Termometras | Taip |
| Maksimali svorio talpa | 5 kg |
| Forma | Apvalus |
| Lengva valyti | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Automatinis nulio nustatymas | Taip |
| Taros svorio funkcija | Taip |
| Svoris | 650 g |
| Ekrano tipas | LCD |
| Foninio apšvietimo spalva | Mėlyna |
| Laikmatis | Taip |
| LED foninis apšvietimas | Taip |
| Baterijos išsikrovimo indikacija | Taip |
| Palaikomų baterijų skaičius | 1 |
| Baterijos įtampa | 9 V |