- Prekė sandėlyje
Adler AD 1186W žadintuvas Skaitmeninis žadintuvas Juoda, Balta
Adler AD 1186W žadintuvas Skaitmeninis žadintuvas Juoda, Balta























Adler AD 1186W žadintuvas Skaitmeninis žadintuvas Juoda, Balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Snooze function | Yes |
| Calendar | Yes |
| Product colour | Black, White |
| Alarm clock | Yes, Yes |
| Wetness indicator | Y |
| Temperature indicator | Yes |
| Type | Digital alarm clock |
| Shape | Oval |
| Thermometer | Yes |
| Audible alarm type | Buzzer |
| Power source | AC |
| Battery voltage | 9 V |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Depth | 68 mm |
| Height | 91 mm |
| Weight | 320 g |
| Width | 180 mm |
| Backlight colour | White |
| Backlight | Yes |
| Display type | LED |
| Battery operated | Yes |