- Prekė sandėlyje
-
−4%
20L SAUSAS / ŠLĖGNAS VARŽAS SU ELEKTROS LIZDO AT-DXV20PTA
20L SAUSAS / ŠLĖGNAS VARŽAS SU ELEKTROS LIZDO AT-DXV20PTA
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Carrying handle(s) | Yes |
| Compact design | Yes |
| Cleaning type | Dry&wet |
| Product colour | Yellow, Black |
| AC input frequency | 50 / 60 Hz |
| Power source | AC |
| Input power | 1050 W |
| AC input voltage | 230 V |
| Number of wheels | 4 wheel(s) |
| Built-in power socket | Yes |
| Blowing function | Y |
| Vacuum | 15 kPa |
| Noise level | 80 dB |
| Capacity | 20 L |
| Cable length | 3 m |
| Hose included | Yes |
| HEPA filter | Yes |
| Brush tool | Yes |
| Bag included | Yes |
| Storage bag | Yes |