- Prekė sandėlyje
-
−8%
20L SAUSAS / ŠLĖGNAS VARŽAS SU BAKU AT-DXV20P
20L SAUSAS / ŠLĖGNAS VARŽAS SU BAKU AT-DXV20P
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Carrying handle(s) | Yes |
| Cleaning type | Dry&wet |
| Cable length | 3 m |
| Product colour | Yellow, Black |
| Hose length | 2 m |
| Power source | Cable |
| AC input voltage | 230 V |
| AC input frequency | 50 / 60 Hz |
| Vacuum | 15 kPa |
| Capacity | 20 L |
| Noise level | 80 dB |
| Blowing function | Y |
| Number of wheels | 3 wheel(s) |
| Brush tool | Yes |
| HEPA filter | Yes |
| Extra earbuds | Yes |
| Telescopic tube | Yes |
| Bag included | Yes |
| Storage bag | Yes |