OBSBOT Meet SE vaizdo kamera siūlo 1080P vaizdo įrašą 100 fps greičiu ir turi AI automatinio rėminimo bei gestų valdymo funkcijas, leidžiančias lengvai naudotis tiesioginių transliacijų ir vaizdo konferencijų metu. Įrenginyje yra integruotas triukšmo slopinimo mikrofonas, o jo prijungimas yra paprastas ir suderinamas su populiariomis transliacijų platformomis.
OBSBOT Meet SE vaizdo kamera siūlo 1080P vaizdo įrašą 100 fps greičiu ir turi AI automatinio rėminimo bei gestų valdymo funkcijas, leidžiančias lengvai naudotis tiesioginių transliacijų ir vaizdo konferencijų metu. Įrenginyje yra integruotas triukšmo slopinimo mikrofonas, o jo prijungimas yra paprastas ir suderinamas su populiariomis transliacijų platformomis.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
OBSBOT Meet SE webcam siūlo 1080P vaizdo kokybę 100 fps greičiu ir turi AI automatinio kadro nustatymo bei gestų valdymo funkcijas, kurios palengvina naudojimą tiesioginėse transliacijose ir vaizdo konferencijose. Jame yra integruotas triukšmo slopinimo mikrofonas ir jis palaiko plug-and-play diegimą, turintis plačią suderinamumą su populiariomis transliacijų platformomis.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Webcam |
| Prekės ženklas | OBSBOT |
| Modelis | Meet SE |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 45 x 36 x 22.2 mm (be rankenos), 45 x 36 x 36.7 mm (su rankena) |
| Svoris | 33.2 g (be rankenos), 59.5 g (su rankena) |
| Kameros jutiklis | CMOS 1/2.8" |
| Maksimali vaizdo raiška | 1080p@100fps |
| Palaikomos raiškos | MJPEG: 1920x1080, 1280x720; YUV: 640x480, 640x360 |
| Matymo kampas (FOV) | 78° (16:9) |
| Fokusavimo tipas | AF/MF |
| ISO diapazonas | 100~6400 |
| Jungtis | USB 2.0, UVC |
| Garso įvestis | Integruotas triukšmo slopinimo mikrofonas |
| Gestų valdymas | Gestų priartinimas, automatinis kadro nustatymas įjungti/išjungti |
| Maitinimo šaltinis | 5V/0.4A |
| Veikimo temperatūra | 0°C - 40°C |
| Spalva | Pilka |