- Prekė sandėlyje
„Trust TW-200“ internetinė kamera, 1920 x 1080 pikselių, USB, juoda
„Trust TW-200“ internetinė kamera, 1920 x 1080 pikselių, USB, juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 5 - 10*
d. d.
| Cable length | 1.5 m |
| Product colour | Black |
| Interface | USB |
| Built-in flash | No |
| Mounting type | Clip/Stand |
| Weight | 117 g |
| Height | 63 mm |
| Width | 91 mm |
| Depth | 54 mm |
| White balance | Auto |
| Plug and Play | Yes |
| Maximum video resolution | 1920 x 1080 pixels |
| Camera HD type | Full HD |
| Auto focus | Yes |
| Face tracking | No |
| Diagonal field of view | 84° |
| Maximum frame rate | 30 fps |
| Zoom capability | Yes |
| Windows operating systems supported | Windows 11, Windows 10 |
| Mac operating systems supported | Mac OS X 10.13 High Sierra, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra |
| Other operating systems supported | ChromeOS |
| Built-in microphone | Yes |
| Number of microphones | 1 |
| Microphone sensitivity | 26 dB |
| Microphone direction type | Omnidirectional |
| Warnings | Do not open the appliance housing; risk of electric shock., Store the device in a dry place, away from heat sources., Avoid the appliance coming into contact with water or other liquids. |