Gosund IPC2 yra 3MP vidaus Wi-Fi kamera, turinti dvikryptį garsą, judesio aptikimą ir naktinį matymą. Ji palaiko TF korteles iki 256 GB ir yra suderinama su Tuya Smart programėle, Amazon Alexa ir Google Assistant.
Gosund IPC2 yra 3MP vidaus Wi-Fi kamera, turinti dvikryptį garsą, judesio aptikimą ir naktinį matymą. Ji palaiko TF korteles iki 256 GB ir yra suderinama su Tuya Smart programėle, Amazon Alexa ir Google Assistant.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Gosund IPC2 yra 3MP vidaus Wi-Fi kamera, turinti dvikryptę garso funkciją, judesio aptikimą ir naktinio matymo galimybes. Ji palaiko TF kortelės saugojimą iki 256 GB ir yra suderinama su Tuya Smart programa, Amazon Alexa ir Google Assistant.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto Tipas | Vidaus Wi-Fi Saugumo Kamera |
| Prekės Ženklas | Gosund |
| Modelis | IPC2 |
Specifikacijos | |
| Rezoliucija | 2560x1440 (3MP) |
| Objektyvas | Fokuso ilgis: 4 mm; Diafragma: F2.0 |
| Matymo Kampas (FOV) | 100.3° |
| Naktinio Matymo Atstumas | 8-10 m |
| Bevielis Ryšys | 2.4 GHz Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n |
| Maitinimo Šaltinis | DC 5V |
| Darbo Temperatūra | -10°C iki 50°C |
| Darbo Drėgnumas | Mažiau nei 95%, be kondensacijos |
| Matmenys | 107 x 77 mm |
Papildoma Informacija | |
| Saugojimo Galimybės | TF kortelė (iki 256 GB) arba debesų saugykla (pasirinktinai) |
| Suderinamumas | Tuya Smart, Amazon Alexa, Google Assistant |
| Dvikryptis Garso | Taip |