Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 yra 24 colių plokščias monitorius, sukurtas palaikyti Lenovo Tiny kompiuterius su moduline tvirtinimo funkcija. Jame yra 1080p vaizdo kamera, integruoti garsiakalbiai ir reguliuojamas aukštis, užtikrinantis ergonomišką naudojimą.
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 yra 24 colių plokščias monitorius, sukurtas palaikyti Lenovo Tiny kompiuterius su moduline tvirtinimo funkcija. Jame yra 1080p vaizdo kamera, integruoti garsiakalbiai ir reguliuojamas aukštis, užtikrinantis ergonomišką naudojimą.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
Lenovo ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 yra 24 colių plokščias monitorius, sukurtas palaikyti Lenovo Tiny kompiuterius su moduline tvirtinimo funkcija. Jame yra 1080p vaizdo kamera, integruoti garsiakalbiai ir reguliuojamas aukštis ergonomiškam naudojimui.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Monitorius |
| Prekės ženklas | Lenovo |
| Modelis | ThinkCentre Tiny-in-One 24 Gen 5 |
Specifikacijos | |
| Ekrano dydis | 23.8 coliai |
| Rezoliucija | 1920 x 1080 (FHD) |
| Spalvų aprėptis | 99% sRGB |
| Aukščio reguliavimas | Taip |
| Integruota vaizdo kamera | 1080p RGB |
| Integruoti garsiakalbiai | Dvigubi 3W |
| Jungtys | HDMI, DisplayPort |
| Svoris | 6 kg |
| Matmenys | 620 x 190 x 420 mm |
Papildoma informacija | |
| Saugos įspėjimas | Naudokite produktą tik numatytam tikslui. |