LORGAR Rapax 701, srautinio perdavimo kamera, 2K 1080P/60 kadrų per sekundę, 1/3\'\', 4Mega CMOS vaizdo jutiklis, automatinis fokusavimas, integruotas didelio jautrumo mažo triukšmo slopinimo mikrofonas, baltos dangos spalva, USB 2.0 tipas C, L=2000 mm, plotis: 6 mm x 5, 6 x 5 mm. 108 g
LORGAR Rapax 701, srautinio perdavimo kamera, 2K 1080P/60 kadrų per sekundę, 1/3\'\', 4Mega CMOS vaizdo jutiklis, automatinis fokusavimas, integruotas didelio jautrumo mažo triukšmo slopinimo mikrofonas, baltos dangos spalva, USB 2.0 tipas C, L=2000 mm, plotis: 6 mm x 5, 6 x 5 mm. 108 g
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
Šešių skirtingų charakteristikų lęšių derinys leidžia gauti aukštos kokybės vaizdą.
kokybė.
Didelės raiškos optika užtikrina etaloninį detalumą ir leidžia įrašyti QUAD vaizdo įrašus
HD kokybė.
4 kartų skaitmeninis priartinimas leidžia reguliuoti vaizdą, nepriklausomai nuo to, kur yra kamera
sumontuotas.
Daugiakrypčiai ir didelio jautrumo mikrofonai registruoja garsą iki 3 mylių atstumu
metrų.
Saugokite savo privatumą, kai kamera nenaudojama.
Dėl įmontuoto universalaus laikiklio galite lengvai pritvirtinti kamerą prie nešiojamojo kompiuterio,
ant stalo ar stalo. 360 laipsnių pasukimas ir vertikalaus kampo nustatymas leidžia išlikti sufokusuotam bet kuriuo metu.
kartų. Įrenginys taip pat turi standartinį 3/8 colio varžtinį tvirtinimą trikojui (nepridedamas).
„Plug Play“ technologijos palaikymas leidžia greitai nustatyti kamerą ir pradėti naudoti
- nereikia jokių specialių įgūdžių ar papildomos programinės įrangos. Būkite lankstūs ir padėkite savo fotoaparatą
kur tik norite, su 2 metrų USB laidu.
Pasirinkite pageidaujamą „Rapax 701“ spalvą: mėlyną, baltą arba rožinę.
Prieš išmesdami nepamirškite gauti raktų pakabuko iš „Lorgar“.
pakuotė!
| Rinkodaros modelio pavadinimas | Rapax 701 |
| Komercinis pavadinimas | Interneto kamera Lorgar Rapax 701 Quad HD 1440p automatinio fokusavimo stereo balta (LRG-SC701WT) |
| Kameros tipas | Internetinė kamera |
| Jutiklio skiriamoji geba | 4 megapikselių |
| Skaitmeninis priartinimas | 4 kartus |
| Vaizdo jutiklio technologija | 1/3 colio CMOS |
| Maksimali raiška | 2560x1440 |
| Maksimalus kadrų fiksavimo greitis | 60 kadrų per sekundę |
| Horizontalus žiūrėjimo kampas | 75° |
| Sukimosi kampas | 360° |
| Internetinės kameros funkcijos | Automatinis fokusavimas 4 kartų skaitmeninis priartinimas Automatinis prasto apšvietimo korekcijos Palaikykite išmanųjį televizorių arba televizoriaus priedėlį |
| USB 2.0 | 1 (USB C tipo) |
| Įmontuoti įrenginiai | Mikrofonas „Sony“ jutiklis |
| Išorinė spalva | Balta |
| Montavimo galimybė | Trikojis |
| Reikalinga operacinė sistema | „Microsoft Windows“ „Android 5.0“ arba naujesnė versija „Apple Mac OS 10.6“ arba naujesnė versija |
| Gylis | 105 mm |
| Ūgis | 46,8 mm |
| Plotis | 62,5 mm |
| Nominalus svoris | 0,108 kg |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 90 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 73 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 151 mm |
| Svoris | 0,358 kg |
| Pakuotės svoris (neto) (kg) | 0,177 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Mažmeninė prekyba |
| EAN kodas | 5291485009250 |
| Dėžių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 36 |
| Pakuočių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 1080 |
| Padėklo matmenys (oro transportu) | 1149 x 972 x 1342 mm |
| Dėžių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 54 |
| Pakuočių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 1620 m. |
| Padėklo matmenys (jūra) | 1149 x 972 x 1938 mm |