„Logitech C505“ internetinė kamera, 1280 x 720 pikselių, USB, juoda
„Logitech C505“ internetinė kamera, 1280 x 720 pikselių, USB, juoda














„Logitech C505“ internetinė kamera, 1280 x 720 pikselių, USB, juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Integruotas mikrofonas | Taip |
| Mikrofonų skaičius | 1 |
| Produkto spalva | Juoda |
| Montavimo tipas | Klipas |
| Integruota blykstė | Ne |
| Mikrofono krypties tipas | Visakryptis |
| Sąsaja | USB |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Ūgis | 31,9 mm |
| Plotis | 72,9 mm |
| Gylis | 66,6 mm |
| Svoris | 75 g |
| „Full HD“ | Ne |
| Veido sekimas | Ne |
| Raiška fiksavimo greičiu | 1280x720@30 kadrų per sekundę |
| Maksimalus kadrų dažnis | 30 kadrų per sekundę |
| Maksimali vaizdo įrašo raiška | 1280 x 720 pikselių |
| Įstrižainės matymo laukas | 60° |
| Palaikomi vaizdo režimai | 720p |
| Palaikomos „Mac“ operacinės sistemos | „Mac OS X 10.13 High Sierra“, „Mac OS X 10.15 Catalina“, „Mac OS X 10.14 Mojave“, „Mac OS X 10.10 Yosemite“, „Mac OS X 10.12 Sierra“, „Mac OS X 10.11 El Capitan“, „Mac OS X 10.15.3 Catalina“ |
| Palaikomos „Windows“ operacinės sistemos | „Windows 7“, „Windows 8.1“, „Windows 8“, „Windows 10“ |
| Įspėjimai | Prietaisą laikykite sausoje vietoje, atokiau nuo šilumos šaltinių. Venkite prietaiso sąlyčio su vandeniu ar kitais skysčiais. Neatidarykite prietaiso korpuso; elektros smūgio pavojus. |