- Nauja
OBSBOT Tiny 2 webcam fiksuoja 4K vaizdo įrašus su 1/1.5 colio CMOS jutikliu ir pasižymi AI sekimu, gestų bei balso valdymu, užtikrinančiu patogų naudojimą. Įrenginyje yra du omnidirekciniai mikrofonai aiškiam garsui ir įvairios tvirtinimo galimybės lankstiam pozicionavimui.
OBSBOT Tiny 2 webcam fiksuoja 4K vaizdo įrašus su 1/1.5 colio CMOS jutikliu ir pasižymi AI sekimu, gestų bei balso valdymu, užtikrinančiu patogų naudojimą. Įrenginyje yra du omnidirekciniai mikrofonai aiškiam garsui ir įvairios tvirtinimo galimybės lankstiam pozicionavimui.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
OBSBOT Tiny 2 webcam fiksuoja 4K vaizdo įrašus su 1/1.5 colio CMOS jutikliu ir turi AI sekimo, gestų valdymo bei balso valdymo funkcijas patogiam naudojimui. Įrenginyje yra du omnidirekciniai mikrofonai aiškiai garso kokybei ir jis palaiko įvairias tvirtinimo galimybes lanksčiam pozicionavimui.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Webcam |
| Prekės ženklas | OBSBOT |
| Modelis | Tiny 2 |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 47 x 44 x 62.02 mm |
| Svoris be laikiklio | 95.6 g |
| Svoris su laikikliu | 143.3 g |
| Jutiklis | 1/1.5'' CMOS |
| Efektyvūs pikseliai | 50M |
| Diafragma | f/1.9 |
| FOV (P) | 85.5° |
| FOV (V) | 72.9° |
| Minimali fokusavimo atstumas | 10 cm |
Techniniai duomenys | |
| Vaizdo raiška | Iki 3840x2160@30FPS |
| Skaitmeninis priartinimas | Iki 4x |
| HDR | Taip |
| Stabilizatorius | 2 ašių |
| Garso įvestis | Integruoti du omnidirekciniai mikrofonai |
| Maitinimo šaltinis | 5V/0.8A |
| Darbo temperatūra | 0°C iki 40°C |
Papildoma informacija | |
| Ypatybės |
|