OBSBOT Meet 2 webkamera pasižymi 4K raiška, 1/2 colio CMOS jutikliu ir f/1.8 diafragma, užtikrinančia aiškią vaizdo kokybę. Ji turi AI automatinį kadravimą, dvigubus omnidirekcinius mikrofonus ir lengvą dizainą, leidžiantį lengvai montuoti ir nešiotis.
OBSBOT Meet 2 webkamera pasižymi 4K raiška, 1/2 colio CMOS jutikliu ir f/1.8 diafragma, užtikrinančia aiškią vaizdo kokybę. Ji turi AI automatinį kadravimą, dvigubus omnidirekcinius mikrofonus ir lengvą dizainą, leidžiantį lengvai montuoti ir nešiotis.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 15 - 16*
d. d.
OBSBOT Meet 2 webcam turi 4K raišką su 1/2 colio CMOS jutikliu ir f/1.8 diafragma, užtikrinančia aiškią vaizdo kokybę. Jame yra AI automatinis kadravimas, du omnidirekciniai mikrofonai ir lengvas dizainas, leidžiantis lengvai montuoti ir nešiotis.
Ypatybės | |
|---|---|
| Produkto tipas | Webcam |
| Prekės ženklas | OBSBOT |
| Modelis | Meet 2 (OWW-2311-CE) |
Specifikacijos | |
| Matmenys | 45 x 36 x 22.2 mm |
| Svoris (be laikiklio) | 40.5 g |
| Svoris (su laikikliu) | 67.5 g |
Kameros specifikacijos | |
| CMOS jutiklis | 1/2" |
| Diafragma | f/1.8 |
| Vaizdo raiška | 4K@30fps / 1080p@60fps |
| Priartinimo diapazonas | 4x skaitmeninis priartinimas |
| Matymo laukas (FOV) | 79.4° |
| Fokusavimo metodas | AF (PDAF) / MF |
| ISO diapazonas | 100 - 6400 |
| Užrakto greitis | 1/6400 - 1/30 s |
Garso specifikacijos | |
| Mikrofono tipas | Integruoti du omnidirekciniai mikrofonai |
Prijungimo metodai | |
| USB tipas | USB 2.0 |
| Prijungimo protokolas | UVC |
Papildomos ypatybės | |
| AI automatinis kadravimas | Taip |
| Privatumo skydas | Taip |
| Montavimo galimybės | 1/4" sriegis, magnetinis laikiklis |