





Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 12 - 14*
d. d.
BRIO 100.
| Vendor Homepage | www.logitech.com/en-eu/shop/p/brio-100-webcam.960-001585 |
| Unit Box Height | 0.08 |
| Unit Box Length | 0.1 |
| Unit Box Width | 0.05 |
| USB | Yes |
| Model | BRIO 100 |
| Native resolution | 1920x1080 |
| Microphone | Built-in |
| Included Accessories | Webcam User documentation |
| Colour | Graphite |
| Dimensions | 31.91 x 72.91 x 66.64 mm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| Unit Calculated Volume | 0.0004 cubm |
| Product Net Weight | 0.075 kg |
| Unit Calculated Weight | 0.5 kg |