CANYON internetinė kamera C2 HD 720P juoda
CANYON internetinė kamera C2 HD 720P juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
Nuotolinis bendravimas su kolegomis ir artimaisiais jau yra kasdienybė! Ši internetinė kamera užtikrins maksimalią kokybę ir bendravimo paprastumą. Penkių sluoksnių objektyvas, 1280x720 HD matrica ir aiškus fiksuotas fokusavimas leidžia perduoti aukštos kokybės vaizdą, o įmontuotas mikrofonas perduoda jūsų balsą beveik nepažeistą, kaip pokalbyje neprisijungus. 46 laipsnių matymo kampas leis pašalinti nereikalingas detales iš matymo lauko, o 360 laipsnių sukimasis padės sukurti optimalią perspektyvą. Šio efekto beveik neįmanoma pasiekti naudojant standartinę nešiojamojo kompiuterio kamerą. Internetinė kamera suderinama su „Skype“, „Zoom“, „Google Meet“, „Microsoft Teams“ ir kitomis internetinėmis pasiuntinių programomis. Papildomą privatumo lygį suteikia mechaninis užraktas, kurį galite bet kada uždaryti.
Savybės:
| Rinkodaros modelio pavadinimas | C2 |
| Komercinis pavadinimas | CANYON internetinė kamera C2 HD 720P juoda |
| Kameros tipas | Internetinė kamera |
| Jutiklio skiriamoji geba | 1 megapikselis |
| Fokusas | Fiksuotas |
| Vaizdo jutiklio technologija | 1/4,5 colio CMOS |
| Maksimali raiška | 1280x720 |
| Maksimali vaizdo raiška | 1280x720 |
| Maksimalus kadrų fiksavimo greitis | 30 kadrų per sekundę |
| Sąsaja | USB |
| Horizontalus žiūrėjimo kampas | 46° |
| Sukimosi kampas | 360° |
| Vaizdo triukšmo mažinimas | Taip |
| Momentinės nuotraukos mygtukas | Ne |
| Apšvietimas | Ne |
| Internetinės kameros funkcijos | Triukšmo mažinimas |
| Įmontuoti įrenginiai | Mikrofonas |
| Išorinė spalva | Juoda |
| Montavimo galimybė | Daugiafunkcis spaustukas |
| Pridedami priedai | Greito paleidimo vadovas |
| Kabelio ilgis | 1,5 m |
| Gylis | 55 mm |
| Ūgis | 60 mm |
| Plotis | 90 mm |
| Nominalus svoris | 0,104 kg |
| Garantijos terminas (mėnesiais) | 24 mėnesiai |
| Garantijos patvirtinimo kriterijai | Serijos numeris |
| Pakuotės ilgis (mm) | 119 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 47 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 122 mm |
| Svoris | 0,195 kg |
| Vienetų pakuotėje | 1 |
| Pakuotės tipas | Mažmeninė prekyba |
| EAN kodas | 5291485007829 |
| Spalvotos dėžutės matmenys (mm) | 47 x 122 x 119 mm |
| Vienos pakuotės bruto svoris (kg) | 0,195 kg |
| Dėžutės svoris (kg) | 7,52 kg |
| Dėžių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 40 |
| Pakuočių kiekis paletėje (oro transportu) (vnt.) | 1440 m. |
| Padėklo matmenys (oro transportu) | 1000 x 1465 x 1200 mm |
| Dėžių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 56 |
| Pakuočių kiekis paletėje (jūra) (vnt.) | 2016 m. |
| Padėklo matmenys (jūra) | 1000 x 1991 x 1200 mm |