- Prekė sandėlyje
Siemens EP6A6PI10 kaitlentė juoda, įmontuojama, dujinė, 4 zona(-os),
Siemens EP6A6PI10 kaitlentė juoda, įmontuojama, dujinė, 4 zona(-os),
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Number of electric cooking zones | 0 zone(s) |
| Hob type | Gas |
| Number of cooking zones | 4 zone(s) |
| Product colour | Black |
| Cooking zone 3 position | Right rear |
| Cooking zone 3 type | Large |
| Cooking zone 4 power source | Gas |
| Cooking zone 3 power | 3000 W |
| Cooking zone 4 shape | Round |
| Cooking zone 4 power | 1000 W |
| Cooking zone 1 shape | Round |
| Cooking zone 1 type | Regular |
| Cooking zone 2 type | Regular |
| Appliance placement | Built-in |
| Cooking zone 4 position | Right front |
| Cooking zone 2 position | Left front |
| Cooking surface material | Tempered glass |
| Cooking zone 4 type | Small |
| Cooking zone 2 power source | Gas |
| Cooking zone 2 power | 1750 W |
| Number of gas cooking zones | 4 zone(s) |
| Grate type | Cast iron |
| Cooking zone 2 shape | Round |
| Cooking zone 1 position | Left rear |
| Cooking zone 1 power source | Gas |
| Cooking zone 3 shape | Round |
| Cooking zone 1 power | 1750 W |
| Cooking zone 3 power source | Gas |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Power | 7500 W |
| Current | 3 A |
| Depth | 520 mm |
| Weight | 13.8 kg |
| Width | 590 mm |
| Height | 54 mm |
| Installation compartment dimensions (WxDxH) | 560 x 480-490 x 45 mm |
| Cord length | 1 m |
| Regular cooking zone | 1700 W |
| Simmer cooking zone | 1000 W |
| Large cooking zone | 3000 W |
| Remaining heat indicator | Y |
| Electronic ignition | Yes |