- Prekė sandelyje
MPM-45-IM-16/W įmontuojama indukcinė kaitlentė, balta
MPM-45-IM-16/W įmontuojama indukcinė kaitlentė, balta
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Cooking zone 2 boost | 2600 W |
| Cooking zone 3 boost | 2000 W |
| Number of cooking zones | 3 zone(s) |
| Cooking zone 1 power | 2000 W |
| Product colour | White |
| Cooking zone 3 power | 1500 W |
| Top surface type | Glass |
| Appliance placement | Built-in |
| Pan support material | Glass |
| Cooking zone 2 power | 2000 W |
| Hob type | Zone induction hob |
| Flexible cooking zone | Yes |
| AC input frequency | 50 Hz |
| AC input voltage | 230 V |
| Height | 60 mm |
| Package depth | 560 mm |
| Width | 450 mm |
| Package width | 515 mm |
| Depth | 510 mm |
| Package height | 115 mm |
| Number of power levels | 9 |
| Timer duration | 99 min |
| Timer type | Digital |
| Timer | Yes |
| Control type | Touch |
| Warnings | Avoid water contact with electrical components and wires., Use in accordance with the operating instructions and safety guidelines., Do not leave the appliance switched on unattended. |