- Prekė sandėlyje
Indukcinė kaitlentė LIN LI2H-180 laidas su kištuku 1,2 m 3200 W
Indukcinė kaitlentė LIN LI2H-180 laidas su kištuku 1,2 m 3200 W
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Power | 3200 W |
| AC output voltage | 220 - 240 V |
| Touch control | Y, Y |
| Child lock | Yes |
| Countdown timer | Yes |
| Cooking zone 1 power | 1800 W |
| Housing material | Glas |
| Pause function | Yes |
| Safety switch | Yes |
| Cooking zone 2 boost | 1200 W |
| Cooking zone 2 power | 1400 W |
| Hob type | Zone induction hob |
| Plate material | Ceramic glass |
| Cooking zone 1 type | Large |
| Cooking zone 2 shape | Rectangular |
| Device type | Hob |
| Cooking zone 1 shape | Rectangular |
| Cooking zone 1 position | Left |
| Number of electric cooking zones | 2 zone(s) |
| Cooking zone 2 type | Large |
| Cooking zone 2 position | Right |
| Appliance placement | Built-in |
| Product colour | Black |
| Weight | 7.8 kg |
| Depth | 380 mm |
| Width | 560 mm |
| Height | 610 mm |