- Prekė sandėlyje
Gorenje GI6433SRWF Juoda Įmontuojama 59,5 cm Zonos indukcinė kaitlentė 4 zona(-os)
Gorenje GI6433SRWF Juoda Įmontuojama 59,5 cm Zonos indukcinė kaitlentė 4 zona(-os)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 5 - 10*
d. d.
| Cooking zone 4 shape | Round |
| Cooking zone 2 shape | Round |
| Cooking zone 1 shape | Rectangular |
| Appliance placement | Built-in |
| Hob width size | 59.5 cm |
| Cooking zone 3 shape | Rectangular |
| Number of electric cooking zones | 4 zone(s) |
| Cooking zone 4 power | 1200 W |
| Cooking zone 2 power source | Electric |
| Product colour | Black |
| Hob type | Zone induction hob |
| Number of cooking zones | 4 zone(s) |
| Cooking zone 2 position | Right front |
| Cooking zone 3 power | 3000 W |
| Frame type | Frameless |
| Control panel colour | Black |
| Cooking zone 2 diameter | 230 mm |
| Cooking zone 3 power source | Electric |
| Cooking zone 4 position | Right rear |
| Number of gas cooking zones | 0 zone(s) |
| Cooking zone 1 power | 2300 W |
| Cooking zone 4 diameter | 145 mm |
| Cooking zone 3 position | Left rear |
| Cooking zone 4 power source | Electric |
| Cooking zone 1 position | Left front |
| Cooking zone 2 power | 2300 W |
| Cooking zone 1 power source | Electric |
| Cooking zone 1 boost | 3000 W |
| Cooking zone 4 boost | 1800 W |
| Cooking zone 2 boost | 3000 W |
| Cooking zone 3 size (W x D) | 210 x 195 mm |
| Cooking zone 1 size (W x D) | 210 x 195 mm |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Power consumption (standby) | 0.8 W |
| Connected load (electric) | 7360 W |
| Wi-Fi controlled | Yes |
| Depth | 520 mm |
| Height | 54 mm |
| Installation compartment depth | 7 cm |
| Installation compartment depth (min) | 49 cm |
| Weight | 8.9 kg |
| Installation compartment width | 56.2 cm |
| Installation compartment height | 7 cm |
| Width | 595 mm |
| Installation compartment width (min) | 56 cm |
| Bridge function | Yes |
| Pan detection | Yes |
| Overheat protection | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Child lock | Yes |
| Control position | Top front |
| Control type | Touch |
| Timer type | Digital |
| Timer | Yes |
| Built-in hood | No |
| Grill | Yes |