- Prekė sandėlyje
Gorenje GI3201BC dviejų zonų indukcinė kaitlentė, įmontuojama, 30 cm, juoda
Gorenje GI3201BC dviejų zonų indukcinė kaitlentė, įmontuojama, 30 cm, juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 5 - 10*
d. d.
| Cooking zone 1 power source | Electric |
| Cooking zone 2 power | 1500 W |
| Hob width size | 30 cm |
| Number of cooking zones | 2 zone(s) |
| Frame type | Frameless |
| Cooking zone 1 diameter | 145 mm |
| Hob type | Zone induction hob |
| Cooking zone 1 power | 1200 W |
| Appliance placement | Built-in |
| Number of electric cooking zones | 2 zone(s) |
| Cooking zone 2 power source | Electric |
| Product colour | Black |
| Top surface type | Glass |
| Cooking zone 2 diameter | 230 mm |
| Cooking zone 2 boost | 2000 W |
| Cooking zone 1 boost | 1600 W |
| Cooking zone 1 shape | Round |
| Cooking zone 2 shape | Round |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Installation compartment height | 7 cm |
| Height | 58 mm |
| Width | 300 mm |
| Weight | 4.2 kg |
| Installation compartment width | 28.5 cm |
| Depth | 520 mm |
| Installation compartment depth | 49 cm |
| Overheat protection | Yes |
| Number of boosters | 2 |
| Pan detection | Yes |
| Boost function | Yes |
| Child lock | Yes |
| Easy to clean | Yes |
| Control type | Touch |
| Control position | Front |
| Timer | Yes |
| Warnings | Use in accordance with the operating instructions and safety guidelines., Do not leave the appliance switched on unattended., Avoid water contact with electrical components and wires. |
| Built-in hood | No |