- Nauja
- Prekė sandėlyje
Electrolux EIV64453 Black Built-in 60 cm Zone induction hob 4 zone(s)
Electrolux EIV64453 Black Built-in 60 cm Zone induction hob 4 zone(s)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Compliance certificates | UL, CE |
| Top surface type | Glass-ceramic |
| Cooking zone 3 diameter | 105 mm |
| Number of cooking zones | 4 zone(s) |
| Cooking zone 2 position | Right rear |
| Cooking zone 2 power source | Electric |
| Appliance placement | Built-in |
| Cooking zone 1 diameter | 265 mm |
| Number of electric cooking zones | 4 zone(s) |
| Number of gas cooking zones | 0 zone(s) |
| Hob type | Zone induction hob |
| Cooking zone 1 power | 2300 W |
| Cooking zone 2 power | 2300 W |
| Cooking zone 1 position | Right front |
| Cooking zone 1 power source | Electric |
| Product colour | Black |
| Control panel colour | Black |
| Cooking zone 2 diameter | 265 mm |
| Cooking zone 3 power | 2300 W |
| Hob width size | 60 cm |
| Flexible cooking zone | Yes |
| Cooking zone 3 power source | Electric |
| Cooking zone 1 shape | Round |
| Cooking zone 3 shape | Round |
| Cooking zone 2 boost | 3200 W |
| Number of flexible cooking zones | 1 zone(s) |
| Cooking zone 2 shape | Round |
| Flexible cooking zone 1 size (W x D) | 105 x 105 mm |
| Cooking zone 1 boost | 3200 W |
| Cooking zone 3 boost | 3200 W |
| Boost flexible cooking zone 1 | 3200 W |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Connected load (gas) | 0 W |
| Connected load (electric) | 7350 W |
| AC input voltage | 220-240/400 2N |
| Depth | 520 mm |
| Width | 590 mm |
| Weight | 12.1 kg |
| Certification | CE|DEMKO|WABE|UL|STAR |
| Hob²Hood function | Yes |
| Timer type | Digital |
| Built-in display | Yes |
| Control type | Touch |
| Buzzer | Yes |
| Auto power off | Yes |
| Residual heat indicator | Yes |
| Timer | Yes |
| Child lock | Yes |
| Control position | Front |
| Built-in hood | No |