- Prekė sandėlyje
Kaitlentė Electrolux EGS6424K Juoda Integruota 60 cm Dujos 4 zona(s)
Kaitlentė Electrolux EGS6424K Juoda Integruota 60 cm Dujos 4 zona(s)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Simmer cooking zone | 1000 W |
| Hob type | Gas |
| Number of cooking zones | 4 zone(s) |
| Large cooking zone diameter | 11 cm |
| Regular cooking zone diameter | 7.9 cm |
| Appliance placement | Built-in |
| Simmer cooking zone shape | Round |
| Regular cooking zone | 1900 W |
| Number of gas cooking zones | 4 zone(s) |
| Large cooking zone | 3000 W |
| Product colour | Black |
| Large cooking zone shape | Round |
| Regular cooking zone shape | Round |
| Simmer cooking zone diameter | 6.5 cm |
| Hob width size | 60 cm |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Installation compartment height | 4 cm |
| Installation compartment width | 56 cm |
| Weight | 8.3 kg |
| Installation compartment depth | 48 cm |
| Cord length | 1.1 m |
| Depth | 510 mm |
| Width | 595 mm |
| Number of simultaneously used cooking zones | 4 |
| Built-in display | No |
| Control type | Rotary |
| Control position | Top front |