- Prekė sandėlyje
Electrolux EGC3322NVK juoda įmontuota dujų 2 zona (-os)
Electrolux EGC3322NVK juoda įmontuota dujų 2 zona (-os)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Cooking zone 2 power | 1000 W |
| Cooking zone 1 power | 2900 W |
| Cooking zone 2 position | Middle front |
| Appliance placement | Built-in |
| Product colour | Black |
| Number of gas cooking zones | 2 zone(s) |
| Cooking zone 1 power source | Gas |
| Number of cooking zones | 2 zone(s) |
| Top surface type | Glass-ceramic |
| Cooking zone 2 type | Simmer |
| Cooking zone 1 position | Middle rear |
| Cooking zone 1 diameter | 100 mm |
| Hob type | Gas |
| Cooking zone 2 diameter | 54 mm |
| Cooking zone 2 shape | Round |
| Cooking zone 1 shape | Round |
| Cooking zone 1 type | Large |
| Cooking zone 2 power source | Gas |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Connected load (gas) | 3900 W |
| Cord length | 1.1 m |
| Width | 290 mm |
| Depth | 520 mm |
| Installation compartment depth | 49 cm |
| Installation compartment depth (min) | 4.1 cm |
| Installation compartment width | 27 cm |
| Height | 41 mm |
| Installation compartment height | 4.1 cm |
| Easy to clean | Yes |
| Electronic ignition | Yes |
| Control position | Top front |
| Control type | Rotary |
| Built-in display | No |