- Prekė sandėlyje
Bosch Serie 6 PPP6A2I40 dujinė kaitlentė, balta, juoda
Bosch Serie 6 PPP6A2I40 dujinė kaitlentė, balta, juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Hob type | Gas, Tempered glass |
| Cooking zone 1 type | Regular |
| Product colour | Black, White |
| Grate type | Cast iron |
| Gas backflow protection | Yes |
| Burner lighter | In the knob |
| Cooking zone 1 shape | Round |
| Depth | 520 mm |
| Width | 590 mm |
| Height | 54 mm |
| Cooking zone 2 power | 1750 W |
| Cooking zone 1 power | 1750 W |
| Gas type | G20, 3B/P (propane-butane) |
| Control position | Top front |
| Cooking zone 4 power | 1000 W |
| Cooking zone 3 power | 3000 W |
| Control type | Knob |
| FlameSelect | Yes |
| Gas pressure | 20 mb |
| Warnings | Remember to unplug the unit before cleaning or carrying out any repairs., Do not store flammable materials near the unit., During use, parts of the unit's surface may become hot. |