- Prekė sandėlyje
Bosch Serie 6 PKE611FP2E kaitlentė Juoda Įmontuojama 60 cm Keraminė kaitlentė 4 zona(-os)
Bosch Serie 6 PKE611FP2E kaitlentė Juoda Įmontuojama 60 cm Keraminė kaitlentė 4 zona(-os)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 10 - 15*
d. d.
| Compliance certificates | VDE, CE |
| Appliance placement | Built-in |
| Cooking zone 2 shape | Round |
| Cooking zone 4 shape | Round |
| Cooking zone 3 shape | Round |
| Cooking zone 1 shape | Round |
| Cooking zone 2 position | Left rear |
| Cooking zone 2 type | Medium |
| Cooking zone 2 power source | Electric |
| Hob width size | 60 cm |
| Cooking zone 1 type | Small |
| Cooking zone 3 type | Small |
| Cooking zone 3 diameter | 145 mm |
| Cooking zone 2 diameter | 210 mm |
| Cooking zone 4 diameter | 145 mm |
| Cooking zone 4 power | 1200 W |
| Cooking zone 1 diameter | 180 mm |
| Cooking zone 2 power | 2300 W |
| Cooking zone 3 position | Right front |
| Cooking zone 1 power | 2200 W |
| Hob type | Ceramic hob |
| Cooking zone 4 type | Small |
| Cooking zone 1 position | Left front |
| Cooking zone 1 power source | Electric |
| Top surface type | Glass-ceramic |
| Cooking zone 3 power | 1200 W |
| Number of cooking zones | 4 zone(s) |
| Product colour | Black |
| Number of gas cooking zones | 0 zone(s) |
| Cooking zone 4 position | Right rear |
| Number of electric cooking zones | 4 zone(s) |
| Cooking zone 4 power source | Electric |
| Cooking zone 3 power source | Electric |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| Connected load (electric) | 6900 W |
| Installation compartment depth (max) | 50 cm |
| Width | 592 mm |
| Installation compartment depth (min) | 49 cm |
| Depth | 522 mm |
| Installation compartment width | 56 cm |
| Installation compartment height | 4.5 cm |
| Height | 45 mm |
| Certification | CE, VDE |
| Quick start | No |
| Boost function | No |
| Number of power levels | 17 |
| Control position | Front |
| Built-in display | Yes |
| Timer | Yes |
| Control type | Touch |
| Warnings | Avoid water contact with electrical components and wires., Use in accordance with the operating instructions and safety guidelines., Do not leave the appliance switched on unattended. |
| Built-in hood | No |