- Prekė sandėlyje
Bosch Serie 4 PVS61RBB5E kaitlentė Juoda Integruota 60 cm zonos indukcinė kaitlentė 4 zona (-os)
Bosch Serie 4 PVS61RBB5E kaitlentė Juoda Integruota 60 cm zonos indukcinė kaitlentė 4 zona (-os)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 5 - 10*
d. d.
| Combi zone | Yes |
| Appliance placement | Built-in |
| Cooking zone 2 boost | 3700 W |
| Cooking zone 3 shape | Round |
| Cooking zone 4 boost | 3100 W |
| Cooking zone 2 shape | Rectangular |
| Hob width size | 60 cm |
| Cooking zone 1 shape | Rectangular |
| Cooking zone 1 boost | 3700 W |
| Cooking zone 3 boost | 3100 W |
| Cooking zone 4 shape | Round |
| Cooking zone 3 diameter | 180 mm |
| Cooking zone 2 power source | Electric |
| Cooking zone 3 position | Right front |
| Cooking zone 3 power | 1800 W |
| Cooking zone 4 power source | Electric |
| Cooking zone 2 power | 2200 W |
| Cooking zone 1 position | Left front |
| Cooking zone 4 power | 1800 W |
| Cooking zone 3 power source | Electric |
| Hob type | Zone induction hob |
| Number of electric cooking zones | 4 zone(s) |
| Cooking zone 1 power source | Electric |
| Number of gas cooking zones | 0 zone(s) |
| Cooking zone 4 diameter | 145 mm |
| Top surface type | Glass-ceramic |
| Number of simultaneously used cooking zones | 4 |
| Cooking zone 1 power | 2200 W |
| Cooking zone 2 position | Left rear |
| Cooking zone 4 position | Right rear |
| Frame type | Frameless |
| Number of cooking zones | 4 zone(s) |
| Product colour | Black |
| Connected load (electric) | 6900 W |
| Power consumption (standby) | 0.5 W |
| AC input voltage | 220 - 240 V |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| Cord length | 1.1 m |
| Height | 51 mm |
| Width | 592 mm |
| Installation compartment depth (max) | 50 cm |
| Depth | 522 mm |
| Installation compartment height | 5.1 cm |
| Weight | 12.3 kg |
| Installation compartment width | 56 cm |
| Installation compartment depth (min) | 49 cm |
| Number of power levels | 17 |
| Boost function | Yes |
| Control position | Top front |
| Timer | Yes |
| Residual heat indicator | Yes |
| Control type | Touch |
| Child lock | Yes |
| Built-in hood | No |