- Prekė sandėlyje
Bosch Serie 4 PKE645BB2E kaitlentė Juoda Integruota keramika 4 zona (-os)
Bosch Serie 4 PKE645BB2E kaitlentė Juoda Integruota keramika 4 zona (-os)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Hob width size | 60 cm |
| Cooking zone 2 power source | Electric |
| Cooking zone 2 position | Left rear |
| Cooking zone 1 position | Left front |
| Cooking zone 3 power source | Electric |
| Cooking zone 1 power source | Electric |
| Cooking zone 4 power source | Electric |
| Cooking zone 4 position | Right front |
| Cooking zone 1 shape | Round |
| Cooking zone 2 shape | Round |
| Cooking zone 1 diameter | 145 mm |
| Cooking zone 3 position | Right rear |
| Cooking zone 3 diameter | 145 mm |
| Cooking zone 4 power | 2200 W |
| Number of cooking zones | 4 zone(s) |
| Cooking zone 2 diameter | 180 mm |
| Product colour | Black |
| Cooking zone 3 power | 1200 W |
| Hob type | Ceramic hob |
| Cooking zone 2 power | 2000 W |
| Cooking zone 4 diameter | 210 mm |
| Cooking zone 1 power | 1200 W |
| Number of electric cooking zones | 4 zone(s) |
| On/off switch | Yes |
| Connected load (electric) | 6600 W |
| Installation compartment height (min) | 49 cm |
| Installation compartment height (max) | 50 cm |
| Installation compartment width | 56 cm |
| Depth | 513 mm |
| Height | 48 mm |
| Width | 583 mm |
| Countdown timer | Yes |
| Child lock | Yes |
| Control type | Touch |
| Auto power off | Yes |
| Warnings | Avoid water contact with electrical components and wires., Use in accordance with the operating instructions and safety guidelines., Do not leave the appliance switched on unattended. |