- Prekė sandėlyje
Beko HII64206F2MT Juoda Įmontuota 58 cm zonos indukcinė kaitlentė 4 zona (-os)
Beko HII64206F2MT Juoda Įmontuota 58 cm zonos indukcinė kaitlentė 4 zona (-os)
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 5 - 10*
d. d.
| Hob width size | 60 cm |
| Appliance placement | Built-in |
| Combi zone | Yes |
| Top surface type | Glass |
| Product colour | Black |
| Number of cooking zones | 4 zone(s) |
| Hob type | Zone induction hob |
| Connected load (electric) | 7200 W |
| AC input frequency | 50 Hz |
| Installation compartment width | 56 cm |
| Installation compartment depth | 49 cm |
| Depth | 520 mm |
| Weight | 9.8 kg |
| Width | 590 mm |
| Height | 52 mm |
| Cooking zone 3 position | Left rear |
| Cooking zone 4 power | 2000 W |
| Cooking zone 3 power | 2000 W |
| Cooking zone 3 diameter | 180 mm |
| Cooking zone 1 position | Left front |
| Cooking zone 4 diameter | 180 mm |
| Cooking zone 2 position | Right front |
| Cooking zone 2 power | 2000 W |
| Cooking zone 4 position | Right rear |
| Cooking zone 1 diameter | 180 mm |
| Cooking zone 2 diameter | 180 mm |
| Cooking zone 1 power | 2000 W |
| Cooking zone 2 boost | 2300 W |
| Cooking zone 3 boost | 2300 W |
| Boost flexible cooking zone 1 | 2300 W |
| Cooking zone 4 boost | 2300 W |
| Number of power levels | 9 |
| Residual heat indicator | Yes |
| Control type | Touch |
| Control position | Top front |
| Child lock | Yes |
| Built-in display | Yes |
| Timer | Yes |
| Auto power off | Yes |