BOSCH indukcinė viryklė PVQ61CHB1E turi keturias virimo zonas, kiekviena su 3700 W galingumo funkcija, ir keraminį paviršių. Joje yra saugos funkcijos, tokios kaip vaikų užraktas, pauzės funkcija ir likusios šilumos indikatorius.
BOSCH indukcinė viryklė PVQ61CHB1E turi keturias virimo zonas, kiekviena su 3700 W galingumo funkcija, ir keraminį paviršių. Joje yra saugos funkcijos, tokios kaip vaikų užraktas, pauzės funkcija ir likusios šilumos indikatorius.
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 8 - 9*
d. d.
BOSCH indukcinė viryklė PVQ61CHB1E turi keturias virimo zonas su 3700 W galingumo boost funkcija ir keramine viršutine danga. Joje yra saugos funkcijos, tokios kaip vaikų užraktas, pauzės funkcija ir likusios šilumos indikatorius.
Dizainas | |
|---|---|
| Virimo Zonos | 4 zonos |
| Viršutinės Dangos Tipas | Keraminė |
| Produkto Spalva | Juoda |
| Viryklės Tipas | Zona indukcinė viryklė |
| Instaliacijos Tipas | Įmontuojama |
Galia | |
| AC Įtampa | 220 - 240 V |
| AC Dažnis | 50 - 60 Hz |
Svoris ir Išmatavimai | |
| Aukštis | 51 mm |
| Plotis | 592 mm |
| Gylis | 522 mm |
| Svoris | 12.9 kg |
Veikimas | |
| Galingumo Lygių Skaičius | 17 |
| Boost Funkcija | Taip |
Ergonomika | |
| Valdymo Tipas | Jutiklinis |
| Valdymo Pozicija | Priekyje |
| Vaikų Uždarymas | Taip |
| Likusi Šilumos Indikatorius | Taip |
Saugos Įspėjimas | |
| Įspėjimai | Naudokite pagal naudojimo instrukcijas ir saugos gaires. Neleiskite prietaisui veikti be priežiūros. Venkite vandens kontakto su elektros komponentais ir laidais. |