Laisvai pastatoma indaplovė AMICA DFM66C8EOIBH juoda
Laisvai pastatoma indaplovė AMICA DFM66C8EOIBH juoda
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Reguliuojamas krepšelių išdėstymas | Viršutinė, Žemutinis |
| Valdymo pozicija | Priekinė dalis / Viršutinė dalis priekinėje dalyje |
| Produkto spalva | Juoda |
| Integruotas ekranas | LED |
| Įmontuoti puodelių laikikliai | Taip |
| Prietaiso išdėstymas | Laisvai stovintis |
| Orkaitės valdymo tipas | Mygtukai |
| Apatinė medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Vidaus medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Variklio tipas | Inverterio variklis |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Stiklinių laikikliai | Taip |
| Stalo įrankių skyriaus tipas | Stalčius |
| Skalbimo rankų skaičius | 3 |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | C |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 75 kWh |
| Ūgis | 845 mm |
| Išleidimo žarnos ilgis | 1,4 m |
| Plotis | 598 mm |
| Maitinimo kabelio ilgis | 1,5 m |
| Gylis | 600 mm |
| Įleidimo žarnos ilgis | 1,5 m |
| Svoris | 47 kg |
| Skydelio užraktas | Taip |
| Vaikų užraktas | Taip |
| Druskos indikatorius | Taip |
| Automatinė dozavimo sistema | Taip |
| Skalavimo priemonės indikatorius | Taip |
| Filtravimo pakopų skaičius | 3 |
| Tylus veikimas | Taip |
| Triukšmo lygis | 46 dB |
| Indaplovės talpa | 14 indų rinkinių |
| Garsinis parengties signalas | Taip |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 9,8 l |
| Antibakterinis filtras | Taip |
| Apsauga nuo perpildymo | Taip |
| Greitas skalbimas | Taip |
| Mišri džiovinimo programa | Taip |
| Įjungimo delsa | 0–24 val. |
| Garų funkcija | Taip |
| Zonos valymas | Taip (ZoneWash) |
| Indų plovimo programos | Intensyvus, Greitai 30 min., Subtilus, Higiena +, Visas 58 min. Eko, Automatinis |
| Skalbimo programų skaičius | 7 |