Indaplovė ELECTROLUX EES27200L
Indaplovė ELECTROLUX EES27200L
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | Electrolux |
| Montavimo tipas | Built in |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Standartizuotas aukštis | 85 cm |
| NAUJOJI energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| Valdymas | Touch control with LCD |
| Valdymo panelės vieta | Internal |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų | 94 kWh |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui | 9.9 l |
| Garso lygio klasė | C |
| Triukšmo lygis | 46 dB |
| Ciklo trukmė | 227 min. |
| Automatinė dozavimo technologija | Ne |
| Programų skaičius | 6 |
| Temperatūrų skaičius | 3 |
| Programa stiklui | Ne |
| Automatinė programa | Taip |
| Laiko trumpinimas | Taip |
| Laiko atidėjimo programa | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Karšto vandens prijungimo galimybė | Taip |
| Variklio tipas | Inverter |
| Krepšių skaičius | 3 |
| Automatinis durelių atidarymas ciklo pabaigoje | Taip |
| Padidinto efektyvumo purkštukai | Ne |
| Viršutinis purkštukas | Yes |
| Vidaus korpuso medžiaga | Full stainless steel |
| Vidaus apšvietimas | Ne |
| Programos eigos projekcija ant grindų | No |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Atidėjimo funkcija | Pradžios |
| Montavimas aukštyje | Ne |
| Pakeliamas apatinis krepšys | Ne |
| Indų komplektų talpa, Vnt | 13 |
| Mažiausias aukštis, cm | 81.8 |
| Didžiausias aukštis, cm | 87.8 |
| Plotis | 59.6 cm |
| Gylis | 55 cm |
| Wi-Fi | Ne |