Indaplovė BOSCH SPV6ZMX17E
Indaplovė BOSCH SPV6ZMX17E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 57 - 59*
d. d.
| Gamintojas | Bosch |
| Montavimo tipas | Įmontuotas |
| Standartizuotas plotis | 45 cm |
| Standartizuotas aukštis | 85 cm |
| NAUJOJI energijos vartojimo efektyvumo klasė | C |
| Energijos suvartojimas 100 ciklų | 59 kWh |
| Valdymas | Jutiklinis valdymas su LCD ekranu |
| Valdymo panelės vieta | Vidinis |
| Vandens suvartojimas 1 ciklui | 8,9 l |
| Garso lygio klasė | B. |
| Triukšmo lygis | 42 dB |
| Ciklo trukmė | 195 min. |
| Programų skaičius | 6 |
| Temperatūrų skaičius | 5 |
| Programa stiklui | Taip |
| Automatinė programa | Taip |
| Laiko trumpinimas | Taip |
| Laiko atidėjimo programa | Taip |
| Automatinis išsijungimas | Taip |
| Karšto vandens prijungimo galimybė | Taip |
| Variklio tipas | Inverteris |
| Krepšių skaičius | 3 |
| Automatinis durelių atidarymas ciklo pabaigoje | Taip |
| Padidinto efektyvumo purkštukai | Taip |
| Viršutinis purkštukas | Ne |
| Vidaus korpuso medžiaga | Pilnai nerūdijantis plienas |
| Vidaus apšvietimas | Taip |
| Programos eigos projekcija ant grindų | Laiko projekcija ant grindų |
| Slankūs vyriai | Taip |
| Apsauga nuo vandens išsiliejimo | Taip |
| Atidėjimo funkcija | Pradžios |
| Montavimas aukštyje | Taip |
| Pakeliamas apatinis krepšys | Taip |
| Indų komplektų talpa, Vnt | 10 |
| Mažiausias aukštis, cm | 81,5 |
| Didžiausias aukštis, cm | 87,5 |
| Plotis | 44,8 cm |
| Gylis | 55 cm |
| „Wi-Fi“ | Taip |