-
−10%
Įmontuojama indaplovė BOSCH SMI4EVS04E
Įmontuojama indaplovė BOSCH SMI4EVS04E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Įmontuotas vandens minkštiklis | Ne |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Valdymo skydelio spalva | Juoda |
| Prietaiso išdėstymas | Visiškai įmontuotas |
| Durų spalva | Netaikoma |
| Reguliuojamas viršutinio krepšelio aukštis | Taip |
| Paruošta individualiems poreikiams | Taip |
| Išleidimo žarnos ilgis | 1,7 m |
| Įleidimo žarnos ilgis | 1,5 m |
| Produkto dydis | Pilnas dydis (60 cm) |
| Laido ilgis | 1,6 m |
| Stalo įrankių skyriaus tipas | Stalčius |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 7 litrai |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos suvartojimas per ciklą | 0,836 kWh |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50 / 60 Hz |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 84 kWh |
| Svoris | 35 kg |
| Montavimo skyriaus gylis | 55 cm |
| Montavimo skyriaus plotis | 60 cm |
| Montavimo skyriaus aukštis (maks.) | 87,5 cm |
| Ūgis | 815 mm |
| Gylis | 573 mm |
| Plotis | 598 mm |
| Montavimo skyriaus aukštis (min.) | 81,5 cm |
| Gylis su atidarytomis durelėmis | 115 cm |
| Indų plovimo programos | Automatinis 45–65 °C, Eko, Puodai, Tyli 50°C temperatūra, Vieną valandą, Mėgstamiausias |
| Dozavimo asistentas | Taip |
| Skalbimo programų skaičius | 6 |
| Temperatūra (maks.) | 70 °C |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Triukšmo lygis | 46 dB |
| Savaime išsivalantis | Taip |
| Stiklo apsauga | Ne |
| Indų komplektų skaičius | 13 vietų komplektų |
| Atidėtas paleidimas (maks.) | 24 val. |
| Triukšmo emisijos klasė | C |
| Palaikomos programos | Namų jungtis |
| Likusio laiko indikacija | Taip |
| Nuimamas viršus | Ne |
| Reguliuojamos kojelės | Taip |
| Valdoma per „Wi-Fi“ | Taip |
| Nuotolinio valdymo palaikymas išmaniajame telefone / planšetiniame kompiuteryje | Taip |
| Grindų indikatoriaus lemputė | Ne |
| Salono apšvietimas | Ne |
| Įspėjimai | Užtikrinkite, kad prietaisas būtų reguliariai prižiūrimas ir švarus. Atsargiai elkitės su elektros laidais, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. Neleiskite vaikams valdyti indaplovės ar būti arti jos be suaugusiųjų priežiūros. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2020149 |