„Bosch Serie 2 SPV2HMX02E“ indaplovė, pilnai įmontuojama, 10 vietų komplektų
„Bosch Serie 2 SPV2HMX02E“ indaplovė, pilnai įmontuojama, 10 vietų komplektų
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Valdymo skydelio spalva | Juoda |
| Stalo įrankių skyriaus tipas | Krepšelis ir stalčius |
| Laido ilgis | 1,75 m |
| Produkto dydis | Plonas (45 cm) |
| Durų spalva | Netaikoma |
| Įleidimo žarnos ilgis | 1,65 m |
| Reguliuojamas viršutinio krepšelio aukštis | Taip |
| Integruotas ekranas | Taip |
| Valdymo tipas | Palieskite |
| Paruošta individualiems poreikiams | Taip |
| Išleidimo žarnos ilgis | 2,05 m |
| Vonios medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Prietaiso išdėstymas | Visiškai įmontuotas |
| Viršutinio krepšelio aukščio reguliavimas | 3 |
| Kintamosios srovės įėjimo įtampa | 220–240 V |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | 50/60 Hz |
| Dabartinis | 10 A |
| Prijungta apkrova | 2400 W |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | D |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 8,9 l |
| Energijos suvartojimas per ciklą | 0,67 kWh |
| Energijos suvartojimas per 100 ciklų | 67 kWh |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Svoris | 28,5 kg |
| Montavimo skyriaus gylis | 55 cm |
| Montavimo skyriaus aukštis (maks.) | 87,5 cm |
| Montavimo skyriaus aukštis | 87,5 cm |
| Ūgis | 815 mm |
| Montavimo skyriaus plotis | 45 cm |
| Montavimo skyriaus aukštis (min.) | 81,5 cm |
| Plotis | 448 mm |
| Gylis | 550 mm |
| Gylis su atidarytomis durelėmis | 115 cm |
| Indų plovimo programos | Automatinis 45–65 °C, Mėgstamiausias, Greitai, Intensyvus 70°C, Eko 50°C, Išankstinis skalavimas |
| Stiklo apsauga | Taip |
| Temperatūra (maks.) | 70 °C |
| Džiovinimo sistema | Šilumokaitis |
| Triukšmo lygis | 46 dB |
| AquaStop funkcija | Taip |
| Atidėtas paleidimas (min.) | 3 val. |
| Triukšmo emisijos klasė | C |
| Indų komplektų skaičius | 10 vietų komplektų |
| Ypač sausas | Taip |
| Remontuojamumo indeksas | 9.1 |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Ciklo laikas | 275 min. |
| Atidėtas paleidimas (maks.) | 9 val. |
| Vandens jutiklio funkcija | Taip |
| Skalbimo programų skaičius | 5 |
| Valdoma per „Wi-Fi“ | Taip |
| Reguliuojamos kojelės | Taip |
| Dozavimo asistentas | Taip |
| Druskos indikatorius | Taip |
| Kojelių reguliavimas | 6 cm |
| Skalavimo priemonės indikatorius | Taip |
| Pasiruošimo indikatorius | Taip |
| Savaime išsivalantis filtras | Taip |
| Įspėjimai | Neleiskite vaikams valdyti indaplovės ar būti arti jos be suaugusiųjų priežiūros. Užtikrinkite, kad prietaisas būtų reguliariai prižiūrimas ir švarus. Atsargiai elkitės su elektros laidais, kad išvengtumėte elektros smūgio pavojaus. |
| Europos energijos vartojimo efektyvumo ženklinimo gaminių registro (EPREL) kodas | 2357547 |