- Prekė sandėlyje
„Bosch Serie 2 SPV2HMX02E“ indaplovė, pilnai įmontuojama, 10 vietų komplektų
„Bosch Serie 2 SPV2HMX02E“ indaplovė, pilnai įmontuojama, 10 vietų komplektų
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Cutlery compartment type | Basket & drawer |
| Control panel colour | Black |
| Cord length | 1.75 m |
| Tub material | Stainless steel |
| Upper basket adjustable height | Yes |
| Inlet hose length | 1.65 m |
| Product size | Slimline (45 cm) |
| Door colour | Not applicable |
| Built-in display | Yes |
| Control type | Touch |
| Custom panel-ready | Yes |
| Outlet hose length | 2.05 m |
| Upper basket adjustable height levels | 3 |
| Appliance placement | Fully built-in |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 220-240 V |
| Energy efficiency class | D |
| Current | 10 A |
| Connected load | 2400 W |
| Energy consumption per 100 cycles | 67 kWh |
| Energy efficiency scale | A to G |
| Water consumption per cycle | 8.9 L |
| Energy consumption per cycle | 0.67 kWh |
| Weight | 28.5 kg |
| Installation compartment depth | 55 cm |
| Installation compartment height (min) | 81.5 cm |
| Installation compartment height (max) | 87.5 cm |
| Installation compartment width | 45 cm |
| Width | 448 mm |
| Height | 815 mm |
| Installation compartment height | 87.5 cm |
| Depth | 550 mm |
| Depth with door open | 115 cm |
| Dishwashing programs | Pre-rinse, Quick, Auto 45-65°C, Intensive 70°C, Eco 50°C, Favorite |
| Noise level | 46 dB |
| Temperature (max) | 70 °C |
| Glass protection | Yes |
| Drying system | Heat exchanger |
| AquaStop function | Yes |
| Delay start (min) | 3 h |
| Repairability index | 9.1 |
| Delay start (max) | 9 h |
| Noise emission class | C |
| Cycle time | 275 min |
| Extra dry | Yes |
| AquaSensor function | Yes |
| Delayed start timer | Yes |
| Number of washing programs | 5 |
| Number of place settings | 10 place settings |
| Wi-Fi controlled | Yes |
| Adjustable feet | Yes |
| Dosage assistant | Yes |
| Salt indicator | Yes |
| Self-cleaning filter | Yes |
| Rinse aid indicator | Yes |
| Ready indicator | Yes |
| Feet adjustment | 6 cm |
| Warnings | Ensure that the appliance is regularly serviced and kept clean., Handle electrical cables with care to avoid the risk of electric shock., Do not allow children to operate or be in close proximity to an operating dishwasher without adult supervision. |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2357547 |