Beko DVN05320S indaplovė Laisvai pastatoma 13 stalčių
Beko DVN05320S indaplovė Laisvai pastatoma 13 stalčių
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Europos
per 6 - 11*
d. d.
| Integruotas ekranas | Taip |
| Vonios medžiaga | Nerūdijantis plienas |
| Vandens užpildymas | Šalta |
| Valdymo skydelio spalva | Sidabras |
| Valdymo tipas | Rotacinis |
| Įmontuotas vandens minkštiklis | Taip |
| Produkto dydis | Pilnas dydis (60 cm) |
| Durų spalva | Sidabras |
| Prietaiso išdėstymas | Laisvai stovintis |
| Vandens suvartojimas per ciklą | 12,9 l |
| Energijos vartojimo efektyvumo skalė | Nuo A iki G |
| Energijos vartojimo efektyvumo klasė | E |
| Energijos suvartojimas per ciklą | 0,92 kWh |
| Gylis | 600 mm |
| Ūgis | 850 mm |
| Svoris | 41,2 kg |
| Plotis | 598 mm |
| Gylis su atidarytomis durelėmis | 115 cm |
| Džiovinimo sistema | Karštas oras |
| Temperatūros nustatymų skaičius | 4 |
| Pusė apkrovos | Taip |
| Temperatūra (maks.) | 70 °C |
| Triukšmo lygis | 49 dB |
| Indų plovimo programos | Greitai, Intensyvus 70 ºC, Eko 50 ºC |
| Skalbimo programų skaičius | 5 |
| Atidėto paleidimo laikmatis | Taip |
| Indų komplektų skaičius | 13 vietų komplektų |
| Atidėtas paleidimas (maks.) | 9 val. |
| Nuimamas viršus | Taip |
| Vaikų užraktas | Taip |
| Druskos indikatorius | Taip |
| Skalavimo priemonės indikatorius | Taip |
| Metinis vandens suvartojimas | 3612 L |
| Metinis energijos suvartojimas | 262 kWh |
| Džiovinimo klasė | A |
| Skalbimo pamoka | A |