- Prekė sandelyje
Kokteilių plaktuvas Sencor SBU 7676GD, aukso/rožinė
Kokteilių plaktuvas Sencor SBU 7676GD, aukso/rožinė



Kokteilių plaktuvas Sencor SBU 7676GD, aukso/rožinė
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | SENCOR, Sencor |
| Modelis | SBU 7676GD |
| Spalva | Kelių galimų spalvų/dizainų, parenkama atsitiktine tvarka |
| Talpa | 1.5 l |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Galia | 1500 W |
| Greičių skaičius | 7 |
| Pulsinis režimas | Taip |
| Laido ilgis | 1.1 m |
| Galima plauti indaplovėje | Taip |
| Komplektacija | Gertuvė, Maišymo indas (1 vnt.), Dangtelis, Dangtelis su anga gėrimui, Dozavimo dangtelis (1 vnt.), Peilis (1 vnt.) |
| Ledo smulkintuvas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Vakuuminis maišymas. Dvi 700 ml gertuvės. Neslystančios kojelės |
| Svoris | 4.811 kg. |
| Ilgis | 378 mm. |
| Plotis | 207 mm. |
| Aukštis | 297 mm. |
| Pagaminimo šalis | CN |