- Prekė sandelyje
Kokteilių plaktuvas Bosch MMB6382M
Kokteilių plaktuvas Bosch MMB6382M



Kokteilių plaktuvas Bosch MMB6382M
Garantija
12 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 3 - 6*
d. d.
| Prekės ženklas | BOSCH, Bosch |
| Modelis | MMB6382M |
| Spalva | Sidabro sp., Juoda sp |
| Talpa | 1.5 l |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Galia | 1200 W |
| Greičių skaičius | 3 |
| Antgalių skaičius | 1 |
| Turbo režimas | Ne |
| Indų skaičius | 1 |
| Pulsinis režimas | Taip |
| Laido ilgis | 1 m |
| Galima plauti indaplovėje | Taip |
| Komplektacija | Maišymo indas (1 vnt.), Mentelė (1 vnt.), Kokteilinė |
| Ledo smulkintuvas | Taip |
| Privaloma garantija | 24 mėn |
| Papildoma informacija | Matmenys: 41 x 19,5 x 23 cm |
| Svoris | 4.92 kg. |
| Ilgis | 395 mm. |
| Plotis | 288 mm. |
| Aukštis | 305 mm. |
| Pagaminimo šalis | SI |