- Prekė sandėlyje
Kaitlentė WHIRLPOOL WS QS460 NE
Kaitlentė WHIRLPOOL WS QS460 NE



Kaitlentė WHIRLPOOL WS QS460 NE
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | Sūkurinė vonia |
| Kaitlentės tipas | Indukcija |
| Paviršiaus tipas | Vitrokeramika |
| Montavimo tipas | Paviršinis arba įleidžiamasis montavimas |
| Įžiebimas | Ne |
| Kaitinimo elementų skaičius paviršiuje | 4 |
| „Wi-Fi“ | Taip |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Standartizuotas gylis | 55 cm |
| Spalva | Juoda |
| Valdymas | Jutiklinis valdymas (slankiklis) |
| Praplėtimo zonos | Ne |
| Rėmelis | Taip |
| Laikmatis | Taip |
| Gaminimo sensorius | Ne |
| Mėsos termometras | Taip |
| Laikikliai | Ne |
| Pauzės funkcija | Taip |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Padidintos galios funkcija | Taip |
| Automatinis užvirinimas | Taip |
| Belaidė integracija su gartraukiu | Taip |
| Liekamosios šilumos indikatorius | Taip |
| Galios ribojimas | Taip |
| Galingumas | 7200 W |
| Įtampa | 220–240 V |
| Aukštis | 5,4 cm |
| Plotis | 59 cm |
| Gylis | 51 cm |