- Prekė sandelyje
Kaitlentė ELECTROLUX EIS82550I
Kaitlentė ELECTROLUX EIS82550I




Kaitlentė ELECTROLUX EIS82550I
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | Electrolux |
| Kaitlentės tipas | Induction |
| Paviršiaus tipas | Vitroceramic |
| Montavimo tipas | Surface or flush mounting |
| Įžiebimas | No |
| Kaitinimo elementų skaičius paviršiuje | 5 |
| Wi-Fi | Ne |
| Standartizuotas plotis | 80 cm |
| Standartizuotas gylis | 50 cm |
| Spalva | Black |
| Valdymas | Touch control (Slider) |
| Praplėtimo zonos | 2xBridge |
| Rėmelis | Ne |
| Laikmatis | Taip |
| Gaminimo sensorius | Boiling water |
| Mėsos termometras | Ne |
| Laikikliai | No |
| Padidintos galios,,WOK'' degiklis | Ne |
| Apsauga nuo dujų nuotekio | Ne |
| Suskystintų dujų purkštukai | Ne |
| Pauzės funkcija | Taip |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Padidintos galios funkcija | Taip |
| Automatinis užvirinimas | Ne |
| Belaidė integracija su gartraukiu | Taip |
| Liekamosios šilumos indikatorius | Taip |
| Galios ribojimas | Taip |
| Galingumas | 7350 W |
| Įtampa | 220-240 / 400 2N V |
| Aukštis | 4.4 cm |
| Plotis | 77 cm |
| Gylis | 51 cm |