- Prekė sandėlyje
Kaitlentė BOSCH PUJ611BB5E
Kaitlentė BOSCH PUJ611BB5E
Kaitlentė BOSCH PUJ611BB5E
Garantija
24 mėn.
Pristatymas iš Lietuvos
per 2 - 4*
d. d.
| Gamintojas | Bosch |
| Kaitlentės tipas | Induction |
| Paviršiaus tipas | Vitroceramic |
| Montavimo tipas | Surface mounting |
| Standartizuotas plotis | 60 cm |
| Standartizuotas gylis | 50 cm |
| Spalva | Black |
| Valdymas | Touch control |
| Praplėtimo zonos | No |
| Rėmelis | Ne |
| Laikmatis | Taip |
| Gaminimo sensorius | No |
| Mėsos termometras | Ne |
| Pauzės funkcija | Ne |
| Užraktas nuo vaikų | Taip |
| Liekamosios šilumos indikatorius | Taip |
| Padidintos galios funkcija | Taip |
| Automatinis užvirinimas | Ne |
| Belaidė integracija su gartraukiu | Ne |
| Galios ribojimas | Taip |
| Galingumas | 4600 W |
| Įtampa | 220-240 V |
| Aukštis | 5.1 cm |
| Plotis | 59.2 cm |
| Gylis | 52.2 cm |